Czas i koszty dostawy
 

 

 

1. Płatności za nabyte w Sklepie przez Nabywcę towary lub zamówione usługi (cena oraz koszty dostawy) dokonywane są za pomocą narzędzi płatniczych udostępnianych w Sklepie. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

2. Wszystkie ceny w Sklepie są cenami brutto, zawierającymi podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości wynikającej z odrębnych przepisów. Koszty usługi transportowej dostawy towaru/usługi do Użytkownika podane są oddzielnie.

3. Koszty dostawy są pokrywane przez Nabywcę. Nabywca posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je Sklep, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na Sklep, wyboru przewoźnika w takim przypadku dokonuje Sklep.

4. Użytkownik dokonuje zakupu towaru oraz zamówienia usługi według cen oraz wysokości kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia. Wysokość opłaty za usługę transportową dostawy Towarów do Nabywcy uzależniona jest od przewoźnika  wybranego przez Nabywcę oraz wybranej przez Nabywcę metody płatności za zamówienie.

 


Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Mini 10,99 zł 23,99 zł
Midi 13,99 zł 26,99 zł
Maxi 17,99 zł 39,99 zł
Paleta 44,99 zł 68,99 zł
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 

Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > Czas i koszty dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl