O firmie

TOMASZ SIKORA SPORTSWEAR

To nie jest biznes skarpetkowy tylko pomysł na upamiętnienie jednego z fajniejszych momentów w historii polskich sportów zimowych. Kolekcja AS95 powiązana kontekstowo z tegorocznym Pucharem Świata w Anterselvie i MŚ w Pokljuce stała się dla mnie pretekstem do wejścia w nowy obszar działalności. Na Zachodzie wielu sportowców, jeszcze w czasie trwania kariery angażuje się w projekty odzieżowe (Therese Johaug czy Klebo), a po jej zakończeniu tworzą silne marki (np. Bjoern Dahlie czy Alberto Tomba) Przez 25 lat od czasu zdobycia złotego medalu w Anterselvie zdobyłem wiele doświadczeń jako zawodnik, trener i opierkun sportowej młodzieży. Teraz nadszedł czas aby się nim podzielić również i na tym polu. Udało nam się z zespołem projektantów zbudować ciekawy, solidny i w moim przekonaniu atrakcyjny produkt.  W każdym bądź razie udało nam się stworzyć produkt, który sam noszę z dużą przyjemnością.
Kolekcja AS95 to produkt premium. Limitowana liczba egzemplarzy, wysoka jakość zastosowanych materiałów takich jak np. wełna merino, zaawansowane technologie takie jak np. zastosowanie ultramocnych nici kewlarowych, które zwiększają wytrzymałość skarpety.
Postawiliśmy na jakościowe materiały. Wyjątkowa kombinacja wysokiej jakości surowców składa się na zaawansowany technologicznie produkt: wełna merynosa zapewni ciepło, kevlarowe nici zadbają o wytrzymałość w krytycznych miejscach a naturalna bawełna czesana umożliwi regulację termiczną oraz uczucie suchości. Jesteśmy podekscytowani innowacją w formie ultramocnych nici kevlarowych, które mocno wzmacniają skarpetę w najbardziej narażonych przetarcie miejscach czyli na palcach i piętach. Jest to rozwiązanie niespotykane w odzieży sportowej, zapewne ze względu na koszty. Jesteśmy też dumni z kreatywnego designu, który nawiązuje do włoskiej doliny Anterselva oraz złotego medalu. Odznacza się na tle dosyć burej kolorystyki, którą obserwujemy na rynku.
   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl